58 بازدید دانلود ویدئو

آموزش “دریافت دینار عراق برای اربعین” در مرز یا کربلا

زائران از دو روش مراجعه به بانک های عامل در داخل کشور و یا مراجعه به پنج شعبه مشخص شده بانک های ایرانی در سه شهر بغداد، کربلا و نجف می توانند ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند.

دریافت دینار عراق برای اربعین

بانک مرکزی اعلام کرد درپی مشکلات پیش آمده در پرداخت ارز زوار اربعین که عمدتا به خاطر قطعی پی درپی اینترنت عراق و محدودیت باجه ها شکل گرفته بود، جلسه اضطراری در دفتر رئیس کل بانک مرکزی باحضور مسئولین بانک ملی تشکیل شد.

در این جلسه تصمیمات مهم و ضربتی اتخاذ و رئیس کل بانک مرکزی دستورات ویژه ای برای بسیج امکانات و نیروها و اعزام شبانه انها به عراق و اتخاذ روش های متفاوت برای تایید و پرداخت ارز صادر کرد که با همکاری مدیران و کارکنان بانک ملی از صبح پنجشنبه عملیاتی شد و به تدریج مشکل رفع و پرداخت ارز روان شد .

براین اساس­ ذخایر دیناری بانک مرکزی که تا چند روز پیش در بانک عراقی توسط بانک مرکزی عراق مسدود شده بود بلافاصله بعد از آزاد شدن منابع، تصمیم به انتقال اسکناس به داخل کشور گرفته شد اما به دلیل مقررات بانک مرکزی عراق انتقال آن مقدور نشد لذا تنها راه باقیمانده تحویل دینار در داخل عراق بود که بانک ملی ایران مسئولیت توزیع آن را به عهده گرفت.

ویدئوهای مرتبط

حال و هوای اربعینی در سیل بند سوسنگرد...
بازدید 51
حال و هوای اربعینی در سیل بند سوسنگرد
کلیپ “اربعین رفتی کربلا برا امام حسن گریه کن...
بازدید 55
میرم مدینه قبر خاکیو می بینم همه ش به یاد کربلا و اربعینم . غریبونه رو خاکای بقیع می شینم همه ش به یاد کربلا و اربعینم . تو مدینه یه مفاتیح هم ن...
زن شدن شش مرد در مسیر سفر به اربعین حسینی ! / کلیپ...
بازدید 69
شش مرد با لباس زنانه در مسیر اربعین دستگیر شدند!! دادستان شهرستان حمیدیه گفت: افرادی که شامگاه گذشته در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی دستگیر شده اند، ه...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *